Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 58513 |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Souřadnice: | 50°20*38*N,15°41*00*E |
PSČ: | 507 76 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubenec | TU | 17,20 | 18,66 | 18,66 | 2023/07/01 | |
2. | Velichovky | NA | 21,17 | 20,29 | 21,17 | 2022/07/16 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/09/16 | Košťálov | JL | 17,63 | 5 | 6 | ||
2023/08/19 | Jirkov | JL | 17,72 | 4 | 7 | ||
2023/09/23 | Benešov u Semil | JL | 17,99 | 6 | 5 | ||
2023/09/09 | Tanvald | JL | 18,12 | 8 | 3 | ||
2023/07/29 | Lanžov | VČHL | 18,19 | 3 | 6 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | 18,55 | 7 | 4 | ||
2023/09/10 | Dneboh | JL | 18,58 | 5 | 6 | ||
2023/07/01 | Dubenec | VČHL | 18,66 | 3 | 6 | ||
2023/05/21 | Radimovice | JL | 18,69 | 7 | 4 | ||
2023/05/13 | Kosmonosy | JL | 18,89 | 10 | 1 | ||
2023/06/10 | Sychrov | JL | 19,21 | 8 | 3 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | 19,31 | 8 | 3 | ||
2023/07/01 | Dubenec | JL | 19,33 | 5 | 6 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | JL | 22,17 | 11 | 0 | ||
2023/05/27 | Bechov | JL | 22,31 | 12 | 0 | ||
2023/09/02 | Pšánky | VČHL | 29,88 | 10 | 0 | ||
2023/05/28 | Libuň | JL | NP | 12 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
19. místo JL 202116. místo JL 202213. místo VČHL 20228. místo JL 20238. místo VČHL 2023
Jizerská liga
Tým: Jeřice , nejlepěí čas: 17,63 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 48 počet výsledků: 14x
Východočeská hasičská liga
Tým: Jeřice , nejlepěí čas: 18,19 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 6 počet výsledků: 2x
Východočeská hasičská liga
Tým: Jeřice , nejlepěí čas: 18,66 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 6 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 10 | |
2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | 10 | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | 10 | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 10 | |
2023/06/10 | Sychrov, Káčovský pohár | 10 | |
2023/06/10 | Havlovice, VČHL Havlovice | 7 | |
2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | 4 | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | 10 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 10 | |
2023/07/29 | Lanžov, VČHL Lanžov | 3 | |
2023/07/29 | Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) | 4 | |
2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 2 | |
2023/08/19 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 10 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | 10 | |
2023/09/02 | Pšánky, O pohár Pšánky | 15 | |
2023/09/09 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | 10 | |
2023/09/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 10 | |
2023/09/16 | Košťálov, Košťálovský pohár | 10 | |
2023/09/23 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 10 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře